| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Modelnummer | SJSZ |
| Productielijnsnelheid | 1-5m/min |
| Grondstof | WPC |
| Schroefontwerp | Dubbel-schroef |
| Buisdiameter | 16-630 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| Grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Buisdiameter | 16-630 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| Grondstof | PVC -poeder en additieven |
| SCHIPvolume | 800L/3000L |
|---|---|
| MIXERtype | VERTICAAL |
| NOTOR MACHT | 83/110/30KW |
| Het LOSSEN | AUTO PNEUMATISCH |
| TEMPERATUUR | AOTOMATIC CONTROLE |
| SCHIPvolume | 500L/1000L |
|---|---|
| Mixertype | Verticaal/Horizontaal |
| NOTOR MACHT | 55/72/15KW |
| Het lossen | AUTO PNEUMATISCH |
| temperatuur | AOTOMATIC CONTROLE |
| Motor | Siemens gemaakt in China |
|---|---|
| Afhalen | Twee riemafstanden |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| extrusiesnelheid | 0,8-1m/min |
| Capaciteit | 300kg/h |
| Motor | Siemens gemaakt in China |
|---|---|
| Afhalen | Twee riemafstanden |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| extrusiesnelheid | 0,8-1m/min |
| Capaciteit | 300kg/h |
| Motor | Siemens gemaakt in China |
|---|---|
| Afhalen | Twee riemafstanden |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| extrusiesnelheid | 0,8-1m/min |
| Capaciteit | 300kg/h |
| Motor | Siemens gemaakt in China |
|---|---|
| Afhalen | Twee riemafstanden |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| extrusiesnelheid | 0,8-1m/min |
| Capaciteit | 300kg/h |
| Motor | Siemens gemaakt in China |
|---|---|
| Afhalen | Twee riemafstanden |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| extrusiesnelheid | 0,8-1m/min |
| Capaciteit | 300kg/h |