| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Verwerkt kunststof | PPR |
| Hoofd elektro | Siemens en Schneider |
| Naverkoopservice | De dienst van ingenieursOverseas |
| Capaciteit | 500-1000 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Kleine deeltjes |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Capaciteit | 500-1000 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Kleine deeltjes |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| EXTRUDER-MODEL | CONISCHE DUBBELE SCHROEF EXTRUDER |
|---|---|
| PROFIELGROOTTE | 1240MM |
| Motormacht | 55KW |
| Grondstof | PVC & ADDITIEVEN |
| UITSCHAKELEN | TWEE ONAFHANKELIJKE SPOREN |
| Schroefontwerp | Single |
|---|---|
| Automatische Grade | volledige automatisch |
| Toepassing | Pijp |
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Verwerkt plastiek | PE |
| Extruder | Kegel Tweelingschroefextruder |
|---|---|
| Hoofd Elektrodeel | SIEMENS |
| automatische rang | automatisch |
| Voltage | Aangepast |
| Verwerkt plastiek | Pvc |
| Grondstof | PP/PE smeltingsstukken |
|---|---|
| Capaciteit | 500 kg/h |
| Werking | Volledig automatisch |
| Totale kracht | 110 kW |
| VERPLETTERENDE MANIER | ONTVEZELMACHINE ENIGE SCHACHT |
| SCHIPvolume | 500L/1000L |
|---|---|
| KOELER MIXERtype | HORIZONTAAL |
| NOTOR MACHT | 55/75KW /30KW |
| Het LOSSEN | PNEUMATISCH |
| TEMPERATUUR | AOTOMATIC |
| Grondstof | PP/PE smeltingsstukken |
|---|---|
| Capaciteit | 500 kg/h |
| Werking | Volledig automatisch |
| Totale kracht | 110 kW |
| VERPLETTERENDE MANIER | ONTVEZELMACHINE ENIGE SCHACHT |
| Grondstof | PP/PE smeltingsstukken |
|---|---|
| Capaciteit | 500 kg/h |
| Werking | Volledig automatisch |
| Totale kracht | 110 kW |
| VERPLETTERENDE MANIER | ONTVEZELMACHINE ENIGE SCHACHT |