| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 55KW |
| Kleur | Aangepast |
| PIPE UMBERS | Doppelpijp |
| Grondstof | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| Capaciteit | 500-1000 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Poeder |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | standaardpakket |
| Capaciteit | 500-1000 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Poeder |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | standaardpakket |
| model | SJSZ |
|---|---|
| Voorwaarde | Nieuwe |
| Schroefontwerp | Tweelingschroef |
| Automatische Grade | Automatische |
| Motor | Siemens |
| Capaciteit | 500-1000 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Poeder |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Capaciteit | 500-1000 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Poeder |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | standaardpakket |
| Capaciteit | 500-1000 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Poeder |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | standaardpakket |
| Capaciteit | 500-1000 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Poeder |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | standaardpakket |
| Capaciteit | 500-1000 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Poeder |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Capaciteit | 500-1000 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Poeder |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | Standaardpakket |