| Schroefontwerp | enkel |
|---|---|
| Automatische rangschikking | Volautomatisch |
| sollicitatie | pijp |
| Kunststof verwerkt | PP/PE/PVC |
| Pijpdiameter | 16-630 mm |
| Schroefontwerp | enkel |
|---|---|
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| sollicitatie | pijp |
| Kunststof verwerkt | PP PE |
| Capaciteit | 150-1500kg/h |
| Modelnummer | Pond-75/150 |
|---|---|
| Verwerkingstype | PE |
| Model | Sj-30 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Schroefontwerp | kies uit |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| Capaciteit | 400kg/h |
| Kunststof verwerkt | TPU, EVA, TPEE, PP, PE, PVC, ABS |
| Schroefontwerp | Dubbele schroef |