| Schroefaantal | Twee |
|---|---|
| Motor | Simens |
| Betalingsvoorwaarden | TT of L/C |
| De dikte van de Nitridedlaag | 0,4-0,7 mm |
| Grondstof | Pvc |
| Motor | Siemens gemaakt in China |
|---|---|
| Afhalen | Twee riemafstanden |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| extrusiesnelheid | 0,8-1m/min |
| Capaciteit | 300kg/h |
| Productienaam | De Machine van de de Pijpproductie van PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| grootte van de buizen | 20-110 mm; 3 lagen |
| Extrudercapaciteit | 350kgs/h voor binnen&outer +180kgs/h middengf |
| Matrijzenhoofd | 3 laagco-extrusie met twee extruders |
| Productiesnelheid | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| Schroefontwerp | enkel |
|---|---|
| Automatische rangschikking | Volautomatisch |
| sollicitatie | pijp |
| Kunststof verwerkt | PP/PE/PVC |
| Pijpdiameter | 16-630 mm |
| Schroefontwerp | enkel |
|---|---|
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| sollicitatie | pijp |
| Kunststof verwerkt | PP PE |
| Capaciteit | 150-1500kg/h |
| Modelnummer | Pond-75/150 |
|---|---|
| Verwerkingstype | PE |
| Model | Sj-30 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Schroefontwerp | kies uit |