| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volautomatisch |
| Kunststof verwerkt | PPR |
| Hoofdelektrisch | Siemens en Schneider |
| Dienst na verkoop | Engineer overzeese service |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Schroefontwerp | Single-screw |
| kleur | Zwarte, sinaasappel |
| Toepassing | PPRC-PIJP |
| Macht (W) | 104-150KW |
| Productienaam | De Machine van de de Pijpproductie van PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Pijp maat | 20-110 mm; 3 lagen |
| Extrudercapaciteit | 350kgs/h voor binnen&outer +180kgs/h middengf |
| Sterf | 3 laagco-extrusie met twee extruders |
| Productiesnelheid | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Schroefontwerp | Met dubbele schroef |
| Kleur | Zwart, oranje |
| Sollicitatie | pprc pijp |
| Omvormer | ABB-Merk |
| Productienaam | De Machine van de de Pijpproductie van PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Pijp maat | 20-110 mm; 3 lagen |
| Extrudercapaciteit | 350kgs/h voor binnen&outer +180kgs/h middengf |
| Sterf | 3 laagco-extrusie met twee extruders |
| Productiesnelheid | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| Productienaam | De Machine van de de Pijpproductie van PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Pijpgrootte | 20-63 mm; 3 lagen |
| Extrudercapaciteit | 350kgs/h voor binnen&outer +180kgs/h middengf |
| Matrijzenhoofd | 3 laagco-extrusie met twee extruders |
| Productiesnelheid | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Schroefontwerp | Single-screw |
| KLEUR | ZWARTE, SINAASAPPEL |
| TOEPASSING | PPRC-PIJP |
| Toepassing | Pijp, koude en warm waterlevering |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Schroefontwerp | Single-screw |
| Grondstof | PPR |
| Voltage | 220/380/415/420/440V |
| Afmeting (L*W*H) | 21.5*1.1M |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Verwerkt kunststof | PPR |
| Hoofd elektro | Siemens en Schneider |
| Naverkoopservice | De dienst van ingenieursOverseas |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Verwerkt kunststof | PPR |
| Hoofd elektro | Siemens en Schneider |
| Naverkoopservice | De dienst van ingenieursOverseas |