| Buisdiameter | 16-630 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| Grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Automatische rang | Volledige automatisch |
|---|---|
| Verwerkt plastiek | PVC, PE, PP |
| Modelnummer | SJSZ |
| Gebruik voor | Pvc-pijpen, profielen, platen enz. |
| Schroefontwerp | tweelingschroef |
| Motor | Siemens gemaakt in China |
|---|---|
| Afhalen | Twee riemafstanden |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| extrusiesnelheid | 0,8-1m/min |
| Capaciteit | 300kg/h |
| Motor | Siemens gemaakt in China |
|---|---|
| Afhalen | Twee riemafstanden |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| extrusiesnelheid | 0,8-1m/min |
| Capaciteit | 300kg/h |
| Extrudertype | 55/110 CONISCHE DUBBELE SCHROEF EXTRUDER |
|---|---|
| PROFIELGROOTTE | 1180mm |
| Motorvermogen | 22 kW |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| UITSCHAKELEN | TWEE ONAFHANKELIJKE SPOREN |
| Extruder power (kw) | 160KW |
|---|---|
| Pijpdiameter | 161000mm |
| COLOUR | BLACK, ORANGE |
| APPLICATION | GAS CONDUIT |
| MARK LINE | YES |
| Motor | Siemens gemaakt in China |
|---|---|
| Afhalen | Twee riemafstanden |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| extrusiesnelheid | 0,8-1m/min |
| Capaciteit | 300kg/h |
| Motor | Siemens gemaakt in China |
|---|---|
| Afhalen | Twee riemafstanden |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| extrusiesnelheid | 0,8-1m/min |
| Capaciteit | 300kg/h |
| Motor | Siemens gemaakt in China |
|---|---|
| Afhalen | Twee riemafstanden |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| extrusiesnelheid | 0,8-1m/min |
| Capaciteit | 300kg/h |
| Motor | Siemens gemaakt in China |
|---|---|
| Afhalen | Twee riemafstanden |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| extrusiesnelheid | 0,8-1m/min |
| Capaciteit | 300kg/h |