| Motor | Siemens gemaakt in China |
|---|---|
| Afhalen | Twee riemafstanden |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| extrusiesnelheid | 0,8-1m/min |
| Capaciteit | 300kg/h |
| Motor | Siemens gemaakt in China |
|---|---|
| Afhalen | Twee riemafstanden |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| extrusiesnelheid | 0,8-1m/min |
| Capaciteit | 300kg/h |
| Motor | Siemens gemaakt in China |
|---|---|
| Afhalen | Twee riemafstanden |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| extrusiesnelheid | 0,8-1m/min |
| Capaciteit | 300kg/h |
| Motor | Siemens gemaakt in China |
|---|---|
| Afhalen | Twee riemafstanden |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| extrusiesnelheid | 0,8-1m/min |
| Capaciteit | 300kg/h |
| Motor | Siemens gemaakt in China |
|---|---|
| Afhalen | Twee riemafstanden |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| extrusiesnelheid | 0,8-1m/min |
| Capaciteit | 300kg/h |
| Motor | Siemens gemaakt in China |
|---|---|
| Afhalen | Twee riemafstanden |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| extrusiesnelheid | 0,8-1m/min |
| Capaciteit | 300kg/h |
| Extrudermodel | Eenvoudige schroef-extrudering |
|---|---|
| De maat van het profiel | Max. 2140 mm |
| Extruder met enkele schroef | SJ 120/35 |
| Grondstof | PP-pellets |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| Motor | Siemens gemaakt in China |
|---|---|
| Afhalen | Twee riemafstanden |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| extrusiesnelheid | 0,8-1m/min |
| Capaciteit | 300kg/h |
| Motor | Siemens gemaakt in China |
|---|---|
| Afhalen | Twee riemafstanden |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| extrusiesnelheid | 0,8-1m/min |
| Capaciteit | 300kg/h |
| Motor | Siemens gemaakt in China |
|---|---|
| Afhalen | Twee riemafstanden |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| extrusiesnelheid | 0,8-1m/min |
| Capaciteit | 300kg/h |