| Buisdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| Grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Buisdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| Grondstof | PVC -poeder en additieven |
| VESSEL VOLUME | 1000L |
|---|---|
| KOELER MIXERTYPE | HORIZONTAAL |
| NOTOR KRACHT | 11KW |
| ONTLADEN | PNEUMATISCH |
| TEMPERATURE | AuTOMATIC CONTROL |
| Schroefontwerp | Single |
|---|---|
| Automatische Grade | volledige automatisch |
| Toepassing | Pijp |
| Verwerkt plastiek | PE HDPE |
| macht | 100kw |
| Productienaam | De Machine van de de Pijpproductie van PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Grootte van de buis | 20-110 mm; 3 lagen |
| Extrudercapaciteit | 350kgs/h voor binnen&outer +180kgs/h middengf |
| Doodkop. | 3 laagco-extrusie met twee extruders |
| Productiesnelheid | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| Capaciteit | 500-1000 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Poeder |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Capaciteit | 500-1000 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Poeder |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | standaardpakket |
| Capaciteit | 500-1000 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Poeder |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | standaardpakket |
| Capaciteit | 500-1000 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Poeder |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | standaardpakket |
| Capaciteit | 500-1000 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Poeder |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | standaardpakket |