| Capaciteit | 500-1000 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Poeder |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | standaardpakket |
| Capaciteit | 500-1000 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Poeder |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | standaardpakket |
| Capaciteit | 500-1000 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Kleine deeltjes |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Capaciteit | 500-1000 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Poeder |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | standaardpakket |
| Buisdiameter | 16-630 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| Grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Modelnummer | SJSZ |
| Productielijnsnelheid | 1-5m/min |
| Grondstof | WPC |
| Schroefontwerp | Dubbel-schroef |
| Buisdiameter | 16-630 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| Grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Buisdiameter | 16-630 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| Grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Buisdiameter | 16-630 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| Grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Automatische rang | Volledige automatisch |
|---|---|
| Verwerkt plastiek | PVC, PE, PP |
| Modelnummer | SJSZ |
| Gebruik voor | Pvc-pijpen, profielen, platen enz. |
| Schroefontwerp | tweelingschroef |