WPC PVC Plint Plastic Board Extrusielijn, WPC Kastplaten Productielijn
Beschrijving:
1. Deze technologie is geschikt voor de productie van WPC-producten met een hoge waarde, met diverse kunststoffen en natuurlijke vezels,
en het materiaal bestaat voor 90% uit afgedankt plastic en afgedankte natuurlijke vezels.
2. Met een wetenschappelijk en redelijk ontwerp werkt de machine efficiënt.
3. Met zowel eigenschappen van hout als plastic, zijn de WPC-producten van hoge stijfheid en impact
prestaties. De verhouding tussen prestaties en prijs is veel hoger dan die van plastic en hout.
4. De WPC-producten kunnen 100% worden gerecycled en zijn milieuvriendelijke producten
| Conische dubbelschroefsextruder | SJSZ-80/156 | uitgerust met automatische veervoeder |
| Elektrisch besturingssysteem |
1). ABB-omvormer 2). man-machine-interface 3). modules, Schneider contactor 4). Omron temperatuurregelaar |
|
| WPC-mal | SJM-800×15 | |
| Vacuüm kalibratieplatform | SZD-6000 | |
| rupsbandtrekker | SLQ-950 | |
| Dwarsdoorsnijder | SQG-1000 | |
| Transportband | SXS-4000 | |
| Hoge snelheid mengmachine | SHRL300/600 | |
| Kunststofvergruizer | SWP-450 | multi-blad vergruizer |
| freesmachine |
Specificaties:
| Materiaal | PVC/PE+houtpoeder, met hulpstof |
| Productspecificatie | (825mm, 725mm, 625mm)×45mm |
| Productielijnsnelheid | 0,2-0,5m/min |
| Max. Uitvoer: | 380Kg/u |
| Totale afmeting | 23×1,6×3 L×B×H(m) |
| Gewicht | 10T |
| Totaal vermogen | 185kw |
| Werkelijk vermogen | 115kw |
| Luchtverbruik | 0,4m³/min |
| Luchtdruk | 0,6mpa |
| Watercirculatievolume | 0,3m³/min |
| Vermogen | AC380V±10%, 50HZ, 3P (afhankelijk van de elektriciteitsvoorziening van uw stad) |
| Waterbron |
Industrieel water, het is vrij van insluitsels en onderworpen aan filtratiebehandeling, Waterdruk: 0,4Mpa, watertemperatuur: 14-25°C |
| Werkomgevingstemperatuur | 0-40°C |
Concurrentievoordeel:
1.gebruikt superieure schuifschroef
2.glad hard bordoppervlak
3.stabiele werking
Algemene Beoordeling
Beoordelingsmomentopname
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies