De enige Schroefpe HDPE Plastic Machines van de Buisuitdrijving voor de Pijp van de Waterslang het Maken
Productdetails
| Pijpdiameter: | 16~800mm | Capaciteit: | 120~800kg/h |
|---|---|---|---|
| Levertijd: | 45days | Installeer macht: | 37~600kw |
| Extruder: | Enige Schroefextruder | ||
| Markeren |
de machine van de pijpexpander,pvc-pijp socketing machine |
||
Productbeschrijving
De enige Schroefpe HDPE Plastic Machines van de Buisuitdrijving voor de Pijp van de Waterslang het Maken
PE HDPE de pijp die van de waterslang Machine/extruderproductielijn maken
Details:
| Voorwaarde: | Nieuw |
| Toepassing: | Energievoorzieningspijp |
| Macht (W): | 37KW |
| Certificatie: | CE ISO9001 |
| Pijpdiameter: | 16~800mm |
| Grondstof: | PE korrel |
| Opbrengsgebied: | China |
| Type: | Pijpproductielijn, PE de Productielijn van de Pijpuitdrijving |
| Productiecapaciteit: | 90% |
| ModelNumber: | Gfe-PE |
| Afmeting (L*W*H): | 25 * 4 * 4M |
| Garantie: | 13 maanden |
| Extruder: | Enige schroefextruder |
| levertijd: | 30 DAGEN |
| Certificaat: | ISO9001, CE, SGS |
| Pijpmateriaal: | PE |
| Plaats van Oorsprong: | Jiangsu, China (Vasteland) |
| Voltage: | 3PHASE 380V 50HZ |
| Gewicht: | 6T |
| Verleende naverkoop de Dienst: | Ingenieurs beschikbaar aan de dienstmachines overzee |
| Centrale hoogte: | 1000mm |
| Capaciteit: | 120~800kg/h |
| Schakelaarmerk: |
Het werk stroom:
Mixer→vacuüm die →Material droge → Enige van de de lijnextruder van de schroefextruder →Marking van de →Vacuumkaliberbepaling (co-extrusie) voeden de tank→ Bespuitende koel tank→ kleur-Lint bespuitende koelprinter → afstand-van machine →Cutter →Stacker
Hoofd technische parameter van HDPE PE van de pijplopende band de lijn van de Pijpuitdrijving:
| Punt: | SJGF75 | SJGF160 | SJGF250 | SJGF450 | SJGF630 | SJGF800 | SJGF1000 |
|
Diameter (mm): |
20-75 | 63-160 | 75-250 | 160-450 | 315-450 | 400-800 | 500-1000 |
| Hoofdmachine: |
SJ25/25 SJ65/33 |
SJ25/25 SJ65/33 |
SJ25/25 SJ75/33 |
SJ25/25 SJ90/33 |
SJ25/25 SJ120/33 |
SJ150/33 | SJ150/33 |
|
Max. capaciteit (kg/u) |
120-150 | 120-300 | 280-400 | 500-700 | 700-900 | 900-1200 | 900-1200 |
|
Totale macht (KW): |
110 | 130 | 260 | 400 | 500 | 600 | 600 |
Als u meer details die van onze HDPE HDPE van de pijpmachine pijp wilt machine maken, te laten gelieve ons het weten!
| Verpakkingsdetails: |
Pakket voor PE de Productielijn van de Pijpuitdrijving. Lichaam Omvat door PE krimpfolie. Bodem met houten pallet. Houten doos voor vormen. |
| Leveringsdetail: | 30 dagen voor PE de Productielijn van de Pijpuitdrijving |
Onze Dienst:
Nadat de machine vóór levering wordt gebeëindigd, zullen wij cutomer opmerken om de proef te controleren. De machine komt in customer'sfactory aan, als behoefte, wij de ingenieur zullen sturen om de machine te installeren, de machine te zuiveren en de arbeider op te leiden.
Garantietijd: één jaar.
Kom aan gezamenlijk ons, zal alles maakt u tevreden zijn, als u niet, ons laten nu testen gelooft! O (∩_∩) O, die op u wachten!
Toepassing van PE pijp:
1.Urban het netwerksysteem van de leidingwaterpijp
Grote diameterpe pijp, niet-toxische gezondheid, bevuilen niet, geschikter voor stedelijke watervoorzienings hoofdbuis en begraven buis, veiligheid, hygiëne, geschikte bouw.
2. De pijp van de landbouwirrigatie
PE de pijp binnen gladde, grote stroom, dwarswegenbouw, goede effectweerstand, het is het ideale hulpmiddel voor landbouwirrigatie.
3.Industrial materialenbuis
De chemische industrie, chemische vezel, voedsel, bosbouw, apotheek, lichte de industrie en papierfabricage, metallurgische en andere industriële grondstof die pijp vervoeren.
4.Landscaping watervoorzieningsnetwerk
Het modelleren behoefteveel waterpijp, PE pijphardheid en lage kosten, maken het de beste keus worden.
5.Sewage lossingspijpen
PE de pijp heeft unieke corrosieweerstand, kan in industrieel afvalwater, riolering worden gebruikt geloste pijp, lage kosten en onderhoudskosten.
Bedrijfinleiding:
De MACHINESco. van ZHANGJIAGANG LANGBO, Ltd bepaalt van in Zhangjiagang-stad de plaats, die 2 uren door auto van Shanghai & 40minutes van WUXI-luchthaven vergt.
Ons bedrijf is hoofdzakelijk leverings diverse soorten plastic machines, zoals plastic was recyclingsmachines, plastic korrelende machine, de plastic machine van de pijpuitdrijving en verwant hulpmateriaal. Gebaseerd op meer dan 20 jaar ervarings en constante inspanningen op dit gebied, hebben wij veel ervaring en professionele technologie op de oplossingen van technisch ontwerp aan uitdrijving productie opgedaan.
Wat wij kunnen beloven moet klanten - kwaliteitsmachines aan concurrerende prijzen met de positieve naverkoopdienst hoog aanbieden op om het even welk ogenblik.
Producthoogtepunten
De enige Schroefpe HDPE Plastic Machines van de Buisuitdrijving voor de Pijp van de Waterslang het Maken PE HDPE de pijp die van de waterslang Machine/extruderproductielijn maken Details: Voorwaarde: Nieuw Toepassing: Energievoorzieningspijp Macht (W): 37KW Certificatie: CE ISO9001 Pijpdiameter: 16...
75-250 mm PVC-buismachine voor het maken van elektrische leidingen voor watervoorziening
75-250mm PVC Pipe Electrical Conduit Water Supply Making Machine This complete PVC pipe production line manufactures high-quality PVC/UPVC pipes ranging from 16mm to 800mm in diameter. The system is engineered for producing electrical conduit pipes, water supply pipes, and construction plumbing pipes with various diameters and wall thickness specifications. Applications The manufactured UPVC pipes serve multiple applications including electrical conduit systems, water supply
50-250MM HDPE Pijp die Machine maakt Volautomatische PE-pijpuitdrijvingslijn met één schroef
50-250MM HDPE Pipe Making Machine Extrusion Production Line Product Overview The HDPE pipes with large diameter are typically applied for fuel gas and water supply systems. These pipes feature excellent characteristics including heat resistance, aging resistance, high mechanical strength, environmental stress crack resistance, and good creep resistance. They serve as preferred conduits for ductwork systems and water supply networks between cities and suburbs. PE Pipe
PE van het gaswater de Lijn Enige Afzet van de Pijpuitdrijving 4 - 9m/Min Capaciteit
PE Pipe Extrusion Line HDPE gas water pipe machine, PE gas pipe extrusion line Specially-designed spiral moulds for PE pipes, with inside oil controlling temperature system. plastic machine Extruder adopts big L/D and multi mixing structure, which is more suitable for the PE low temperature extrusion production. PE PIPE PROCUTION LINE MAIN COMPONENTS: No Equipment Quantity 1 Vacuum loader and hopper dryer 1set 2 Single screw extruder 1set 3 Die-head 1set 4 color line
Van de het Schuimraad van decoratiepvc van de Uitdrijvingslijn 45/90mm Dubbele de Schroefdiameter
PVC free foam sheet production line/foam board extrusion line / PVC foam decoration sheet production line Products characteristics 1) Water proof, anti-flaming, damp proof, rot proof, mothproof, light weight, keep temperature, sound and heat insulation and shock proof etc. 2) Color-way is not changed long time and not easy to aging under radiation resistance 3) This product can be manufactured by general wood processing tools; It can be drilled, sawed, nailed and dig.It is
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.