| Extrudertype | 55/110 Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 1180 mm |
| Motorvermogen | 22 kW |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Aftappen | Twee onafhankelijke tracks |
| EXTRUDER-MODEL | CONISCHE DUBBELE SCHROEF EXTRUDER |
|---|---|
| PROFIELGROOTTE | 1240MM |
| Motormacht | 55KW |
| Grondstof | WPC & ADDITIEVEN |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| EXTRUDERmodel | KEGEL TWEELINGschroefextruder |
|---|---|
| DE GROOTTE VAN HET PROFIEL | 1240mm |
| Motormacht | 55KW |
| Grondstof | WPC & ADDITIEVEN |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| Pijpdiameter | 50-200 mm |
|---|---|
| Extruder | 80/156 |
| Afvoer | DRIE ROOSTERS-OFF-MACHINE |
| sollicitatie | Watervoorziening pijp |
| Verpakkingsmethode | Houten doos en filmpakket |
| Extrudermodel | Kegel tweelingschroefextruder |
|---|---|
| DE GROOTTE VAN HET PROFIEL | 1240mm |
| Motormacht | 55KW |
| Grondstof | WPC & ADDITIEVEN |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| Pijpdiameter | 16-630 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 22KW-160KW |
| Kleur | WITTE ORANJE ZWARTE |
| WATERPIJPdiameter | 16630MM |
| Controle | PLC |
| Extrudermodel | Kegel tweelingschroefextruder |
|---|---|
| DE GROOTTE VAN HET PROFIEL | 1240mm |
| Motormacht | 55KW |
| Grondstof | WPC & ADDITIEVEN |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| Extrudermodel | Eenvoudige schroef-extrudering |
|---|---|
| De maat van het profiel | Max. 2140 mm |
| Extruder met enkele schroef | SJ 120/35 |
| grondstof | PP-pellets |
| Snijder | Zaagsnijder |
| Hoofdelektrisch onderdeel | Siemens |
|---|---|
| Spanning | aangepast |
| Kunststof verwerkt | Polystyreen |
| Sollicitatie | Profiel |
| Certificering | CE ISO |
| De diameter van de buis | 20110mm |
|---|---|
| extruder | 65/132 |
| Afhalen | GERMEN-OFF-MACHINE |
| Toepassing | elektrobuis |
| Verpakkingsmethode | HOUTEN DOOS EN FILMPAKKET |