| Capaciteit | 100-500 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Kleine deeltjes |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Capaciteit | 500-1000 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Ontwikkelaarseenheid |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Pijpdiameter | 90 tot en met 315 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 75 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijpnummers | Enkele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| naam | HUISDIER Recyclingslijn |
|---|---|
| Automatische Rang | Volledig automatisch |
| Voltage | volgens uw vereiste |
| Gewicht | 8 ton |
| Materiaal | PVC, PE, PP, HUISDIER, PS ENZ. |
| Buisdiameter | 16-630 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| Grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Motorvermogen | 55 kW |
|---|---|
| VERWERKT MATERIAAL | PVC |
| Schroeftype | conische tweelingschroef |
| Uitvoercapaciteit | 400kg/h |
| VERSNELLINGSBAKmerk | FLENDER |