| Extrudertype | 55/28 EXTRUDER met één schroef |
|---|---|
| PROFIELGROOTTE | 25 mm |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Grondstoffen | Pvc-Korrels |
| UITSCHAKELEN | TWEE GEREDEN-OFF'S |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| DE MACHT VAN DE EXTRUDER | 55 kW |
| Kleur | Op maat |
| PIPE UMBERS | Doppelpijp |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| Hoofdtype van de extruder | CONISCHE DUBBELE SCHROEF EXTRUDER |
|---|---|
| Hoofdmodel van de extruder | 65/132 |
| Motoraandrijving | 37 kW |
| Tipe productie | Co-extrusie |
| Model van de zijdelingse extruder | 65/28 extruder met één schroef |
| Extrudertype | CONISCHE DUBBELE SCHROEF EXTRUDER |
|---|---|
| Motoraandrijving | 75KW |
| Grondstof | WPC & ADDITIEVEN |
| Outputcapaciteit | 400kg/h |
| Verwerkingsprocédé | Het spoelen |
| Extrudertype | CONISCHE DUBBELE SCHROEF EXTRUDER |
|---|---|
| Motoraandrijving | 37Kw |
| Grondstof | pp/pe +wood |
| Outputcapaciteit | 400kg/h |
| Verwerkingsprocédé | Het in reliëf maken |
| Extrudertype | 55/110 Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 1180 mm |
| Motorvermogen | 22 kW |
| Grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Aftappen | Twee onafhankelijke tracks |
| EXTRUDERmodel | KEGEL TWEELINGschroefextruder |
|---|---|
| DE GROOTTE VAN HET PROFIEL | 1240mm |
| Motormacht | 55KW |
| Grondstof | PVC & ADDITIEVEN |
| Afstand-OFFS | TWEE ONAFHANKELIJKE SPOREN |
| EXTRUDERmodel | KEGEL TWEELINGschroefextruder |
|---|---|
| DE GROOTTE VAN HET PROFIEL | 1240mm |
| Motormacht | 55KW |
| Grondstof | PVC & ADDITIEVEN |
| Afstand-OFFS | TWEE ONAFHANKELIJKE SPOREN |
| EXTRUDERmodel | KEGEL TWEELINGschroefextruder |
|---|---|
| DE GROOTTE VAN HET PROFIEL | 1240mm |
| Motormacht | 55KW |
| Grondstof | WPC & ADDITIEVEN |
| Snijder | ZAAGsnijder |
| EXTRUDER-MODEL | CONISCHE DUBBELE SCHROEF EXTRUDER |
|---|---|
| PROFIELGROOTTE | 1240MM |
| Motormacht | 55KW |
| Grondstof | WPC & ADDITIEVEN |
| Snijder | ZAAGsnijder |