| Eindproduct | PVC-producties |
|---|---|
| Gebruik | Waterpijp |
| Model | SJZ-65/132 conische dubbelschroefsextruder |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Schroefontwerp | tweelingschroef |
| Extrudermodel | Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 1240 mm |
| Motorvermogen | 55 kW |
| grondstof | WPC & ADDITIEVEN |
| Snijder | Zaagsnijder |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Pijpdiameter | 16~800mm |
|---|---|
| Schakelaarmerk | Siemens |
| Capaciteit | 120~800kg/h |
| Levertijd | 45 dagen |
| Installeer de stroom | 37~600kw |
| Controle | Automatisch |
|---|---|
| Menger | Verticale/horizontale combinatie |
| Notor Power | 83/110/22 kW |
| Voeden | Automatisch |
| Modelnummer | SRL-Z |
| Verpakking Details | standaardpakket |
|---|---|
| Levertijd | 45 Woking Days |
| Betalingscondities | L/c, t/t |
| Levering vermogen | 15 Reeksen per Maanden |
| Plaats van herkomst | Zhangjiagang |
| Verpakking Details | standaardpakket |
|---|---|
| Levertijd | 45 Woking Days |
| Betalingscondities | L/c, t/t |
| Levering vermogen | 15 Reeksen per Maanden |
| Plaats van herkomst | Zhangjiagang |
| Verpakking Details | standaardpakket |
|---|---|
| Levertijd | 45 Woking Days |
| Betalingscondities | L/c, t/t |
| Levering vermogen | 15 Reeksen per Maanden |
| Plaats van herkomst | Zhangjiagang |
| Verpakking Details | standaardpakket |
|---|---|
| Levertijd | 45 Woking Days |
| Betalingscondities | L/c, t/t |
| Levering vermogen | 15 Reeksen per Maanden |
| Plaats van herkomst | Zhangjiagang |
| Verpakking Details | standaardpakket |
|---|---|
| Levertijd | 45 Woking Days |
| Betalingscondities | L/c, t/t |
| Levering vermogen | 15 Reeksen per Maanden |
| Plaats van herkomst | Zhangjiagang |