| Capaciteit | 100-500 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Kleine deeltjes |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Capaciteit | 100-500 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Kleine deeltjes |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Capaciteit | 100-500 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Kleine deeltjes |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Capaciteit | 100-500 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Kleine deeltjes |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| VESSEL VOLUME | 1000L |
|---|---|
| KOELER MIXERTYPE | HORIZONTAAL |
| NOTOR KRACHT | 11KW |
| ONTLADEN | PNEUMATISCH |
| TEMPERATURE | AuTOMATIC CONTROL |
| Typ van de extruder | CONISCHE DUBBELE SCHROEF EXTRUDER |
|---|---|
| Motoraandrijving | 75 kW |
| Grondstoffen | PP/PE en houtpellets en toevoegingsmiddelen |
| Productiecapaciteit | 400kg/h |
| Verwerkingsmethode | Gedrukt |
| Snijder | Zaagsnijder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 300 mm |
| Motorvermogen | 37 kW |
| grondstof | WPC |
| Aftappen | Rupsen |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volautomatisch |
| Kunststof verwerkt | PPR |
| Hoofdelektrisch | Siemens en Schneider |
| Dienst na verkoop | Engineer overzeese service |
| Pijpdiameter | 90 tot en met 315 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 75 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijpnummers | Enkele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| SCHIPvolume | 1000L |
|---|---|
| Het mengen van Type | U Type |
| NOTOR MACHT | 15KW |
| Het lossen | AUTOMATISCHE PNEUMATISCH |
| Temperatuur | AOTOMATIC |