| SCHIPvolume | 1000L |
|---|---|
| Het mengen van Type | U Type |
| NOTOR MACHT | 15KW |
| Het lossen | AUTOMATISCHE PNEUMATISCH |
| Temperatuur | AOTOMATIC |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Pijpdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Controle | Automatisch |
|---|---|
| Menger | Verticale/horizontale combinatie |
| Notor Power | 83/110/22 kW |
| Voeden | Automatisch |
| Modelnummer | SRL-Z |
| grondstof | PP/PE smeltingsstukken |
|---|---|
| Capaciteit | 500KG/u |
| Operatie | Volautomatisch |
| Totaal vermogen | 110 kW |
| VERPLETTERENDE MANIER | ONTVEZELMACHINE ENIGE SCHACHT |
| Verpakking Details | Houten gevallen en pallets |
|---|---|
| Procesmateriaal | masterbatch |
| Design | Afhankelijk van klanten |
| model | Één Extruder van de schroef |
| Dimensie | 8000*1500*2500mm |
| Capaciteit | 500-1000 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Poeder |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | standaardpakket |
| Capaciteit | 500-1000 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Poeder |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | standaardpakket |
| Capaciteit | 500-1000 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Poeder |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | standaardpakket |