| Capaciteit | 100-500 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Kleine deeltjes |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Capaciteit | 100-500 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Kleine deeltjes |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Capaciteit | 100-500 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Kleine deeltjes |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Eindproduct | Pvc-productie |
|---|---|
| Hoofd Elektrodeel | Siemens Schneider |
| Modelnummer | SJSZ51/105 65/1132 80/156 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Schroefontwerp | tweelingschroef |
| Mengvermogen | 50-200L |
|---|---|
| Type mengblad | Propellerblad |
| Snelheidscontrole | Variabele snelheid |
| Mixmodus | Motoraandrijving |
| Controleur | Microcomputer |
| Mengvermogen | 50-200L |
|---|---|
| Type mengblad | Propellerblad |
| Snelheidscontrole | Variabele snelheid |
| Mixmodus | Motoraandrijving |
| Controleur | Microcomputer |
| Mengvermogen | 50-200L |
|---|---|
| Type mengblad | Propellerblad |
| Snelheidscontrole | Variabele snelheid |
| Mixmodus | Motoraandrijving |
| Controleur | Microcomputer |
| Mengvermogen | 50-200L |
|---|---|
| Type mengblad | Propellerblad |
| Snelheidscontrole | Variabele snelheid |
| Mixmodus | Motoraandrijving |
| Controleur | Microcomputer |
| Mengvermogen | 50-200L |
|---|---|
| Type mengblad | Propellerblad |
| Snelheidscontrole | Variabele snelheid |
| Mixmodus | Motoraandrijving |
| Controleur | Microcomputer |
| Mengvermogen | 50-200L |
|---|---|
| Type mengblad | Propellerblad |
| Snelheidscontrole | Variabele snelheid |
| Mixmodus | Motoraandrijving |
| Controleur | Microcomputer |