| Capaciteit | 500-1000 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Kleine deeltjes |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Capaciteit | 500-1000 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Kleine deeltjes |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | STANDAARD PAKKET |
| Capaciteit | 100-500 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Kleine deeltjes |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Capaciteit | 100-500 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Kleine deeltjes |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| Capaciteit | 100-500 kg/uur |
|---|---|
| Afgedankte kunststof | Afgedankte pijpen of profielen |
| Eindproducten | Kleine deeltjes |
| Motorvermogen | 37 kW |
| Verpakking Details | Standaardpakket |
| VESSEL VOLUME | 1000L |
|---|---|
| KOELER MIXERTYPE | HORIZONTAAL |
| NOTOR KRACHT | 11KW |
| ONTLADEN | PNEUMATISCH |
| TEMPERATURE | AuTOMATIC CONTROL |
| Eindproduct | PVC-producties |
|---|---|
| Gebruik | Waterpijp |
| Model | SJZ-65/132 conische dubbelschroefsextruder |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Schroefontwerp | tweelingschroef |
| vermogen(w) | 55-280 kW |
|---|---|
| Motor | SIMENS |
| Model | Extruder met enkele schroef |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Schroefontwerp | enkel |
| Grondstof | PP/PE smeltingsstukken |
|---|---|
| Capaciteit | 500 kg/h |
| Werking | Volledig automatisch |
| Totale kracht | 110 kW |
| VERPLETTERENDE MANIER | ONTVEZELMACHINE ENIGE SCHACHT |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| Capaciteit | 400kg/h |
| Kunststof verwerkt | TPU, EVA, TPEE, PP, PE, PVC, ABS |
| Schroefontwerp | Dubbele schroef |