| Gearbos | Geïntegreerde versnellingsbak |
|---|---|
| MOTOR | Siemens gemaakt in China |
| Elektrische onderdelen | Siemens of Schnider |
| Uitvoer | 800 kg/h |
| Versnellingsbak | Verticaal geïntegreerd |
| Gearbos | Geïntegreerde versnellingsbak |
|---|---|
| MOTOR | Siemens gemaakt in China |
| Elektrische onderdelen | Siemens of Schnider |
| Uitvoer | 800 kg/h |
| Versnellingsbak | Verticaal geïntegreerd |
| Gearbos | Geïntegreerde versnellingsbak |
|---|---|
| MOTOR | Siemens gemaakt in China |
| Elektrische onderdelen | Siemens of Schnider |
| Uitvoer | 800 kg/h |
| Versnellingsbak | Verticaal geïntegreerd |
| Gearbos | Geïntegreerde versnellingsbak |
|---|---|
| Motor | Siemens-gemaakt in China |
| Elektrische onderdelen | Siemens of Schnider |
| Uitvoer | 800 kg/h |
| Versnellingsbak | Verticaal geïntegreerd |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volautomatisch |
| Kunststof verwerkt | PPR |
| Motormerk | Origineel Siemens |
| Omvormer | ABB |
| Gearbos | Geïntegreerde versnellingsbak |
|---|---|
| MOTOR | Siemens gemaakt in China |
| Elektrische onderdelen | Siemens of Schnider |
| Uitvoer | 800 kg/h |
| Versnellingsbak | Verticaal geïntegreerd |
| Gearbos | Geïntegreerde versnellingsbak |
|---|---|
| Motor | Siemens-gemaakt in China |
| Elektrische onderdelen | Siemens of Schnider |
| Uitvoer | 800 kg/h |
| Versnellingsbak | Verticaal geïntegreerd |
| Gearbos | Geïntegreerde versnellingsbak |
|---|---|
| Motor | Siemens-gemaakt in China |
| Elektrische onderdelen | Siemens of Schnider |
| Uitvoer | 800 kg/h |
| Versnellingsbak | Verticaal geïntegreerd |
| Extruder | Kegel Tweelingschroefextruder |
|---|---|
| Hoofd Elektrodeel | SIEMENS |
| automatische rang | automatisch |
| Voltage | Aangepast |
| Verwerkt plastiek | Pvc |
| Schroefontwerp | Dubbele schroef |
|---|---|
| Automatische rangschikking | Volautomatisch |
| sollicitatie | Bord |
| Kunststof verwerkt | PVC |
| Stroom | 240 kW |