| Pijpdiameter | 2025mm |
|---|---|
| Extruder | 65/132 |
| Afhalen | TWEE CATERPILLAR AFSTAND-WEG |
| Toepassing | elektrobuis |
| Verpakkingsmethode | HOUTEN DOOS EN FILMPAKKET |
| PIPE DIAMETER | 75-250 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | SINGLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Pijpdiameter | 2025mm |
|---|---|
| Extruder | 65/132 |
| Afhalen | TWEE CATERPILLAR AFSTAND-WEG |
| Toepassing | elektrobuis |
| Verpakkingsmethode | HOUTEN DOOS EN FILMPAKKET |
| Gearbos | Geïntegreerde versnellingsbak |
|---|---|
| MOTOR | Siemens gemaakt in China |
| Elektrische onderdelen | Siemens of Schnider |
| Uitvoer | 800 kg/h |
| Versnellingsbak | Verticaal geïntegreerd |
| Gearbos | Geïntegreerde versnellingsbak |
|---|---|
| Motor | Siemens gemaakt in China |
| Elektrische onderdelen | Siemens of Schnider |
| Uitvoer | 800 kg/h |
| Versnellingsbak | Verticaal geïntegreerd |
| Gearbos | Geïntegreerde versnellingsbak |
|---|---|
| MOTOR | Siemens gemaakt in China |
| Elektrische onderdelen | Siemens of Schnider |
| Uitvoer | 800 kg/h |
| Versnellingsbak | Verticaal geïntegreerd |
| Productienaam | De Machine van de de Pijpproductie van PPR Glassfiber PPR |
|---|---|
| Pijp maat | 20-110 mm; 3 lagen |
| Extrudercapaciteit | 350kgs/h voor binnen&outer +180kgs/h middengf |
| Sterf | 3 laagco-extrusie met twee extruders |
| productie snelheid | 12m/min; 20m/min; 28m/min |
| PIPE DIAMETER | 25-63 |
|---|---|
| EXTRUDER'S POWER | 55KW |
| COLOUR | CUSTOMIZED |
| PIPE UMBERS | SINGLE PIPE |
| RAW MATERIAL | PVC POWDER & ADDITIVES |
| Dienst na verkoop | Ingenieurs beschikbaar voor service |
|---|---|
| Schroefaantal | Een |
| Voorwaarde | nieuw |
| Automatische rangschikking | Volledig automatisch |
| Sollicitatie | Gegolfde pijp |
| Voorwaarde | Nieuw |
|---|---|
| Automatisch | Volledig automatisch |
| Plastic verwerkt | PPR |
| Hoofdelektrisch | Siemens en Schneider |
| After Sales Service | Engineer overzeese service |