| Gearbos | Geïntegreerde versnellingsbak |
|---|---|
| Motor | Siemens-gemaakt in China |
| Elektrische onderdelen | Siemens of Schnider |
| Uitvoer | 800 kg/h |
| Versnellingsbak | Verticaal geïntegreerd |
| Gearbos | Geïntegreerde versnellingsbak |
|---|---|
| MOTOR | Siemens gemaakt in China |
| Elektrische onderdelen | Siemens of Schnider |
| Uitvoer | 800 kg/h |
| Versnellingsbak | Verticaal geïntegreerd |
| Gearbos | Geïntegreerde versnellingsbak |
|---|---|
| Motor | Siemens-gemaakt in China |
| Elektrische onderdelen | Siemens of Schnider |
| Uitvoer | 800 kg/h |
| Versnellingsbak | Verticaal geïntegreerd |
| Gearbos | Geïntegreerde versnellingsbak |
|---|---|
| Motor | Siemens-gemaakt in China |
| Elektrische onderdelen | Siemens of Schnider |
| Uitvoer | 800 kg/h |
| Versnellingsbak | Verticaal geïntegreerd |
| After-sales service | Ingenieurs beschikbaar voor service |
|---|---|
| Schroefaantal | Een |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Automatische rangschikking | Volledig automatisch |
| sollicitatie | Gegolfde pijp |
| Gearbos | Geïntegreerde versnellingsbak |
|---|---|
| MOTOR | Siemens gemaakt in China |
| Elektrische onderdelen | Siemens of Schnider |
| Uitvoer | 800 kg/h |
| Versnellingsbak | Verticaal geïntegreerd |
| Gearbos | Geïntegreerde versnellingsbak |
|---|---|
| MOTOR | Siemens gemaakt in China |
| Elektrische onderdelen | Siemens of Schnider |
| Uitvoer | 800 kg/h |
| Versnellingsbak | Verticaal geïntegreerd |
| Gearbos | Geïntegreerde versnellingsbak |
|---|---|
| MOTOR | Siemens gemaakt in China |
| Elektrische onderdelen | Siemens of Schnider |
| Uitvoer | 800 kg/h |
| Versnellingsbak | Verticaal geïntegreerd |
| Gearbos | Geïntegreerde versnellingsbak |
|---|---|
| MOTOR | Siemens gemaakt in China |
| Elektrische onderdelen | Siemens of Schnider |
| Uitvoer | 800 kg/h |
| Versnellingsbak | Verticaal geïntegreerd |
| Gearbos | Geïntegreerde versnellingsbak |
|---|---|
| Motor | Siemens gemaakt in China |
| Elektrische onderdelen | Siemens of Schnider |
| Uitvoer | 800 kg/h |
| Versnellingsbak | Verticaal geïntegreerd |