Efficiënte hdpe-buizen-extrusielijn
Productdetails
| Spanning: | Aangepast | Merk compressor: | Copeland of Panasonic |
|---|---|---|---|
| Verdamper: | met een vermogen van niet meer dan 50 W | Model: | 50hp |
| Waterstroom: | Koperpijpen | Koelmiddel: | R407C/R22 |
| Fan: | Beste kwaliteit ventilator | Het materiaal van de watertank: | 400T |
| Koelcapaciteit: | 2kw-2500kw | Garantie: | 18 maanden |
| Verpakkingsmethode: | Standaard exporteren houten behuizing | ||
| Markeren |
Efficiënte hdpe-buizen-extrusielijn,Productielijn voor efficiënte polyethyleenbuizen,Efficiënte productielijn voor hdpe-buizen |
||
Productbeschrijving
- Wereldklasse hermetische rolcompressoren van Copeland of Panasonic voor laag geluid, minimale trillingen, hoge efficiëntie en energiebesparing
- Milieuvriendelijke koelmiddelen met inbegrip van R407C, R134A, R410A, R22 zonder schade aan de ozonlaag
- Elektrische onderdelen van of Schneider die een stabiele werking en betrouwbaarheid garanderen
- Pompen van bekende merken met een groot werkbereik, weinig geluid, betrouwbare prestaties en lekvrije werking
- Hoge kwaliteit SUS304 staaltanks en vaste leidingsystemen voor waterzuiverheid en eenvoudig onderhoud
- Koelcapaciteit varieert van 2 kW tot 2500 kW met verschillende modellen om aan de behoeften van de industriële productie te voldoen
- Buitenkant van Europees ontwerp met elektrostatische spuitcoating, eenvoudige structuur en elegante uitstraling
- Hoge-efficiënte axiale stroomventilatoren en warmtewisselaars voor schelpen en buizen
- Koeling van schimmels in de kunststofindustrie
- Temperatuurregeling van het koelpoel met elektroplatering
- Verscheidene koeltoepassingen in de elektronica-industrie
- Koeling van zuur-, alkalische en zoutoplossingen in de chemische industrie
- Koeling en temperatuurbeheersing in de industrie voor het bewaren van vers
- Levering: 30 dagen na bevestiging van de bestelling
- Garantie: 12 maanden
- Betaling: T/T 30% voorschot, T/T 70% vóór levering
- Verpakking: standaard houten exportdozen
| Parameter | Specificatie |
|---|---|
| Spanning | 380V/50Hz/3fase/op maat gemaakt |
| Elektrische onderdelen | |
| Temperatuurbereik | 3°C - 50°C |
| Koelcapaciteit | 55 KW / 47300 Kcal/h |
| Type compressor | Type hermetische rol |
| Vermogen van de compressor | 10*2 pk |
| Compressormerk | American Copeland |
| Compressorhoeveelheid | 2 |
| Type condensator | Efficiënte koperen buis met aluminiumvinnen + geruisarme buitenrotorventilator |
| Luchtvolume | 25000 m3/h |
| Typ van de verdamper | met een vermogen van niet meer dan 10 kW |
| Koelwater | 9.52 m3/h |
| Inlaat-/uitlaatpijpdiameter | 2 " |
| Type koelmiddel | R407C |
| Controlemodus | Buiten de uitgebalanceerde uitbreidingsklep |
| Vermogen van de waterpomp | 3 kW |
| Stroom van de waterpomp | 315 l/min |
| Lift van de waterpomp | 20 m |
| Afmetingen (L x W x H) | 2240 mm x 1110 mm x 1700 mm |
| Gewicht | 880 kg |





Producthoogtepunten
Koelmachine met luchtkoeling R4047C / R22 koelmiddel De luchtgekoelde koelmachines hebben een brede industriële toepassing en zijn geschikt voor het koelen van malen om de productietijden te verkleinen.elektrische koelapparatuur om de normale bedrijfstemperatuur te behouden, en diverse andere ...
75-250 mm PVC-buismachine voor het maken van elektrische leidingen voor watervoorziening
75-250mm PVC Pipe Electrical Conduit Water Supply Making Machine This complete PVC pipe production line manufactures high-quality PVC/UPVC pipes ranging from 16mm to 800mm in diameter. The system is engineered for producing electrical conduit pipes, water supply pipes, and construction plumbing pipes with various diameters and wall thickness specifications. Applications The manufactured UPVC pipes serve multiple applications including electrical conduit systems, water supply
50-250MM HDPE Pijp die Machine maakt Volautomatische PE-pijpuitdrijvingslijn met één schroef
50-250MM HDPE Pipe Making Machine Extrusion Production Line Product Overview The HDPE pipes with large diameter are typically applied for fuel gas and water supply systems. These pipes feature excellent characteristics including heat resistance, aging resistance, high mechanical strength, environmental stress crack resistance, and good creep resistance. They serve as preferred conduits for ductwork systems and water supply networks between cities and suburbs. PE Pipe
PE van het gaswater de Lijn Enige Afzet van de Pijpuitdrijving 4 - 9m/Min Capaciteit
PE Pipe Extrusion Line HDPE gas water pipe machine, PE gas pipe extrusion line Specially-designed spiral moulds for PE pipes, with inside oil controlling temperature system. plastic machine Extruder adopts big L/D and multi mixing structure, which is more suitable for the PE low temperature extrusion production. PE PIPE PROCUTION LINE MAIN COMPONENTS: No Equipment Quantity 1 Vacuum loader and hopper dryer 1set 2 Single screw extruder 1set 3 Die-head 1set 4 color line
Van de het Schuimraad van decoratiepvc van de Uitdrijvingslijn 45/90mm Dubbele de Schroefdiameter
PVC free foam sheet production line/foam board extrusion line / PVC foam decoration sheet production line Products characteristics 1) Water proof, anti-flaming, damp proof, rot proof, mothproof, light weight, keep temperature, sound and heat insulation and shock proof etc. 2) Color-way is not changed long time and not easy to aging under radiation resistance 3) This product can be manufactured by general wood processing tools; It can be drilled, sawed, nailed and dig.It is
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.