Afval Plastic PE pp Film/Zakken die Machine 380V 14mm recycleren
Productdetails
| grondstof: | PET-flessen | Spanning: | 380V |
|---|---|---|---|
| PREwasmachine: | Beschikbaar | Vlokgrootte: | 14mm (gebaseerd op de eisen van de klant) |
| WASmanier: | BOILER | Functie: | Het sorteren, het Verpletteren, Was en het Drogen |
| Markeren |
ISO-Afval Plastic PE Recyclingsmachine,PE pp Film Recyclingsmachine 380V,14mm PE Film Recyclingsmachine |
||
Productbeschrijving
| Specificatie | Detail |
|---|---|
| Productnaam | Machines voor het recyclen van afval PET-flessen |
| Elektriciteitsverbruik | 100 kW tot 300 kW per uur |
| Waterverbruik | 2 tot 8 ton per uur (water dat kan worden gerecycled) |
| Werkspanning | 380V, 3FASE, 50HZ (aanpasbaar) |
| Flakgrootte | 14 mm (aanpasbaar) |
| Vochtgehalte | Minder dan 3% (100-150 PPM met PET-infraroodkristalliseringsdroger) |
| PVC-gehalte | Minder dan 30 ppm |
- 24 uur antwoord op alle vragen over producten en prijzen
- Aangepaste machine plaatsingsdiagrammen op basis van uw workshop lay-out
- Garantie van 12 maanden vanaf de datum van de ladingsbrief
- Alle producten worden strikt getest op kwaliteit.
Producthoogtepunten
Afval Plastic PE PP Film / Bags Recycling Machine 380V 14mm Fabrieksoplossing voor recycling van plastic afval Professionele recyclingmachine voor het verwerken van afval plastic PE, PP-film, zakken en aanverwante materialen tot herbruikbare schone vlokken. Productoverzicht Dit geavanceerde ...
75-250 mm PVC-buismachine voor het maken van elektrische leidingen voor watervoorziening
75-250mm PVC Pipe Electrical Conduit Water Supply Making Machine This complete PVC pipe production line manufactures high-quality PVC/UPVC pipes ranging from 16mm to 800mm in diameter. The system is engineered for producing electrical conduit pipes, water supply pipes, and construction plumbing pipes with various diameters and wall thickness specifications. Applications The manufactured UPVC pipes serve multiple applications including electrical conduit systems, water supply
50-250MM HDPE Pijp die Machine maakt Volautomatische PE-pijpuitdrijvingslijn met één schroef
50-250MM HDPE Pipe Making Machine Extrusion Production Line Product Overview The HDPE pipes with large diameter are typically applied for fuel gas and water supply systems. These pipes feature excellent characteristics including heat resistance, aging resistance, high mechanical strength, environmental stress crack resistance, and good creep resistance. They serve as preferred conduits for ductwork systems and water supply networks between cities and suburbs. PE Pipe
PE van het gaswater de Lijn Enige Afzet van de Pijpuitdrijving 4 - 9m/Min Capaciteit
PE Pipe Extrusion Line HDPE gas water pipe machine, PE gas pipe extrusion line Specially-designed spiral moulds for PE pipes, with inside oil controlling temperature system. plastic machine Extruder adopts big L/D and multi mixing structure, which is more suitable for the PE low temperature extrusion production. PE PIPE PROCUTION LINE MAIN COMPONENTS: No Equipment Quantity 1 Vacuum loader and hopper dryer 1set 2 Single screw extruder 1set 3 Die-head 1set 4 color line
Van de het Schuimraad van decoratiepvc van de Uitdrijvingslijn 45/90mm Dubbele de Schroefdiameter
PVC free foam sheet production line/foam board extrusion line / PVC foam decoration sheet production line Products characteristics 1) Water proof, anti-flaming, damp proof, rot proof, mothproof, light weight, keep temperature, sound and heat insulation and shock proof etc. 2) Color-way is not changed long time and not easy to aging under radiation resistance 3) This product can be manufactured by general wood processing tools; It can be drilled, sawed, nailed and dig.It is
Gebruik ons online contactformulier als u vragen heeft, ons team zal u zo snel mogelijk contacteren.