| Extrudertype | 55/110 Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 1180 mm |
| Motorvermogen | 22 kW |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Aftappen | Twee onafhankelijke tracks |
| Extrudertype | 55/110 Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 1180 mm |
| Motorvermogen | 22 kW |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Aftappen | Twee onafhankelijke tracks |
| EXTRUDERmodel | KEGEL TWEELINGschroefextruder |
|---|---|
| DE GROOTTE VAN HET PROFIEL | 1240mm |
| Motormacht | 55KW |
| Grondstof | PVC & ADDITIEVEN |
| Afstand-OFFS | TWEE ONAFHANKELIJKE SPOREN |
| Extrudermodel | Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 1240 mm |
| Motorvermogen | 55 kW |
| grondstof | PVC & ADDITIEVEN |
| Aftappen | Twee onafhankelijke tracks |
| Extrudermodel | Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 1240 mm |
| Motorvermogen | 55 kW |
| grondstof | PVC & ADDITIEVEN |
| Aftappen | Twee onafhankelijke tracks |
| Extrudertype | 55/110 Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 1180 mm |
| Motorvermogen | 22 kW |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Aftappen | Twee onafhankelijke tracks |
| Extrudermodel | Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 1240 mm |
| Motorvermogen | 55 kW |
| grondstof | PVC & ADDITIEVEN |
| Aftappen | Twee onafhankelijke tracks |
| Extrudertype | 55/110 Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 1180 mm |
| Motorvermogen | 22 kW |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Aftappen | Twee onafhankelijke tracks |
| Hoofdelektrisch onderdeel | Siemens |
|---|---|
| Spanning | Aangepast |
| Kunststof verwerkt | Polystyreen |
| Applicatie | Profiel |
| Certificering | CE ISO |
| EXTRUDERmodel | KEGEL TWEELINGschroefextruder |
|---|---|
| DE GROOTTE VAN HET PROFIEL | 1240mm |
| Motormacht | 55KW |
| Grondstof | PVC & ADDITIEVEN |
| Afstand-OFFS | TWEE ONAFHANKELIJKE SPOREN |