| Modelnummer | Pond-75/150 |
|---|---|
| Verwerkingstype | PE |
| Model | Sj-30 |
| Voorwaarde | Nieuw |
| Schroefontwerp | kies uit |
| Buisdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| Grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Buisdiameter | 75-250 |
|---|---|
| Extruder's kracht | 55 kW |
| Kleur | Aangepast |
| Pijp umbers | Dubbele pijp |
| Grondstof | PVC -poeder en additieven |
| VESSEL VOLUME | 1000L |
|---|---|
| KOELER MIXERTYPE | HORIZONTAAL |
| NOTOR KRACHT | 11KW |
| ONTLADEN | PNEUMATISCH |
| TEMPERATURE | AuTOMATIC CONTROL |
| grondstof | PP/PE smeltingsstukken |
|---|---|
| Capaciteit | 500KG/u |
| Operatie | Volautomatisch |
| Totaal vermogen | 110 kW |
| VERPLETTERENDE MANIER | ONTVEZELMACHINE ENIGE SCHACHT |
| grondstof | PP/PE smeltingsstukken |
|---|---|
| Capaciteit | 500KG/u |
| Operatie | Volautomatisch |
| Totaal vermogen | 110 kW |
| VERPLETTERENDE MANIER | ONTVEZELMACHINE ENIGE SCHACHT |
| grondstof | PP/PE smeltingsstukken |
|---|---|
| Capaciteit | 500KG/u |
| Operatie | Volautomatisch |
| Totaal vermogen | 110 kW |
| VERPLETTERENDE MANIER | ONTVEZELMACHINE ENIGE SCHACHT |
| grondstof | PP/PE smeltingsstukken |
|---|---|
| Capaciteit | 500KG/u |
| Operatie | Volautomatisch |
| Totaal vermogen | 110 kW |
| VERPLETTERENDE MANIER | ONTVEZELMACHINE ENIGE SCHACHT |
| grondstof | PP/PE smeltingsstukken |
|---|---|
| Capaciteit | 500KG/u |
| Operatie | Volautomatisch |
| Totaal vermogen | 110 kW |
| VERPLETTERENDE MANIER | ONTVEZELMACHINE ENIGE SCHACHT |
| Schroefontwerp | Single |
|---|---|
| Automatische Grade | volledige automatisch |
| Toepassing | Pijp |
| Verwerkt plastiek | PE HDPE |
| macht | 100kw |