| Grondstof | PP/PE smeltingsstukken |
|---|---|
| Capaciteit | 500 kg/h |
| Werking | Volledig automatisch |
| Totale kracht | 110 kW |
| VERPLETTERENDE MANIER | ONTVEZELMACHINE ENIGE SCHACHT |
| Grondstof | PP/PE smeltingsstukken |
|---|---|
| Capaciteit | 500 kg/h |
| Werking | Volledig automatisch |
| Totale kracht | 110 kW |
| VERPLETTERENDE MANIER | ONTVEZELMACHINE ENIGE SCHACHT |
| Grondstof | PP/PE smeltingsstukken |
|---|---|
| Capaciteit | 500 kg/h |
| Werking | Volledig automatisch |
| Totale kracht | 110 kW |
| VERPLETTERENDE MANIER | ONTVEZELMACHINE ENIGE SCHACHT |
| grondstof | PP/PE smeltingsstukken |
|---|---|
| Capaciteit | 500KG/u |
| Operatie | Volautomatisch |
| Totaal vermogen | 110 kW |
| VERPLETTERENDE MANIER | ONTVEZELMACHINE ENIGE SCHACHT |
| grondstof | PP/PE smeltingsstukken |
|---|---|
| Capaciteit | 500KG/u |
| Operatie | Volautomatisch |
| Totaal vermogen | 110 kW |
| VERPLETTERENDE MANIER | ONTVEZELMACHINE ENIGE SCHACHT |
| Grondstof | PP/PE smeltingsstukken |
|---|---|
| Capaciteit | 500KG/u |
| Operatie | Volautomatisch |
| Totaal vermogen | 110 kW |
| VERPLETTERENDE MANIER | ONTVEZELMACHINE ENIGE SCHACHT |
| Grondstof | PP/PE smeltingsstukken |
|---|---|
| Capaciteit | 500KG/u |
| Operatie | Volautomatisch |
| Totaal vermogen | 110 kW |
| VERPLETTERENDE MANIER | ONTVEZELMACHINE ENIGE SCHACHT |
| Grondstof | PP/PE smeltingsstukken |
|---|---|
| Capaciteit | 500KG/u |
| Operatie | Volautomatisch |
| Totaal vermogen | 110 kW |
| VERPLETTERENDE MANIER | ONTVEZELMACHINE ENIGE SCHACHT |
| grondstof | PP/PE smeltingsstukken |
|---|---|
| Capaciteit | 500KG/u |
| Operatie | Volautomatisch |
| Totaal vermogen | 110 kW |
| VERPLETTERENDE MANIER | ONTVEZELMACHINE ENIGE SCHACHT |
| Schroefontwerp | enkel |
|---|---|
| Automatische rangschikking | Automatisch |
| sollicitatie | pijp |
| Kunststof verwerkt | PP PE |
| Capaciteit | 150-1500kg/h |