| Typ van de extruder | 80/156 kegelvormige tweeschroef-extruder |
|---|---|
| PROFIELGROOTTE | 1180mm |
| Motorvermogen | 22 kW |
| Grondstoffen | PVC POEDER & ADDITIEVEN |
| UITSCHAKELEN | TWEE ONAFHANKELIJKE SPOREN |
| Extrudertype | 55/110 Conical Twin Screw Extruder |
|---|---|
| De maat van het profiel | 1180 mm |
| Motorvermogen | 22 kW |
| grondstof | PVC -poeder en additieven |
| Aftappen | Twee onafhankelijke tracks |
| Schroefmateriaal | 38CrMoAlA bimetaal |
|---|---|
| Uitvoer | 150-320Kg/H |
| lengte van de machine | 20m |
| extruderType | enige schroef of tweelingschroef |
| Materialen | Pvc-korrel |
| Verpakking Details | standaardpakket |
|---|---|
| Levertijd | 45 Woking Days |
| Betalingscondities | L/c, t/t |
| Levering vermogen | 15 Reeksen per Maanden |
| Plaats van herkomst | Zhangjiagang |